Over ons

HeadFirst Group is de marktleider op het gebied van inhuur van externe professionals; matchmaking, contracting, payrolling, global sourcing en Managed Service Providing. Dagelijks werken circa 9.000 professionals bij ruim 200 opdrachtgevers in de Benelux, waarmee wij een jaaromzet realiseren van circa 900 miljoen euro.

Ondanks deze groei van HeadFirst Group is één ding onveranderd gebleven: de passie en de overtuiging waar wij ons werk mee doen. Wij zijn in 25 jaar tijd uitgegroeid van een klein bedrijf met een lokale focus naar een internationale organisatie met vestigingen in Nederland, België en Luxemburg. Het team van HeadFirst Group België stelt zich graag aan jou voor.

Myranda Dyck
Sales manager Belux

Myranda is een doorwinterd commercieel talent die het moet hebben van teamwork en open communicatie. Niets is onhaalbaar voor haar zolang je maar correcte doelen stelt en er volledig voor gaat. Klanten zijn mensen, en je behandelt ze zoals je zelf zou willen behandeld worden. Met een commerciele bagage van 20j gaat ze geen enkele uitdaging uit de weg en staat ze steeds klaar voor al haar klanten.

LinkedIn
MDyck@be.source.eu
+32 476 865760

Ann-Charlotte Castel
Account Manager BeLux

LinkedIn
acastel@be.source.eu
+32 2 721 75 45

Guillaume Vandenhemel
MSP business expert

LinkedIn
gvandenhemel@be.source.eu
+32 2 721 75 45

Joeri Vranckx
Relatiemanager BeLux

Joeri is een open en toegankelijk persoon, die zich het best ontplooit in een goed gesprek. Hierin analyseert hij de wensen van klanten, leveranciers, consultants en voorziet hun van een op maat gemaakte oplossing. Verder ligt zijn talent in het uitwerken van creatieve en inventieve ideeën, om deze vervolgens te vertalen naar commerciële doeleinden.

LinkedIn
jvranckx@be.source.eu
+32 470 04 95 50

Florine Onderwijzer
Contract manager BeLux

Als Contract manager gebruikt Florine haar communicatieve en probleemoplossende skills dagelijks. Uitdagingen zijn haar drive in de job en zij haalt energie uit het opnemen van complexe taken. Als manager van het contractbeheer team, is het haar passie om alles vlot en vlekkeloos te laten verlopen voor leveranciers, freelancers en klanten.

LinkedIn
fonderwijzer@nl.source.eu
+32 2 721 75 45

Jani Muls
Teamlid contractmanagement BeLux

Jani is een open en nieuwsgierig persoon die heel graag bijleert en altijd open staat voor nieuwe uitdagingen.
Zij vindt geluk in het helpen van mensen en houdt graag een korte lijn met leveranciers en consultants. Haar dienst-gerichte mentaliteit zorgt ervoor dat je altijd met een glimlach wordt ontvangen op de contractbeheer dienst.

LinkedIn
jmuls@be.source.eu
+32 2 721 75 45

Tamara Ellis
Teamlid contractmanagement BeLux

LinkedIn
tellis@nl.source.eu
+32 2 721 75 45

Lucas Peeters
Teamlid contractmanagement BeLux

Lucas is een klantgericht en service-minded persoon.
Hij staat graag in direct contact met collega’s, klanten en leveranciers om zo een perfecte dienst te leveren.
Nieuwe uitdagingen worden op een creatieve manier aangepakt met een out-of-the-box mentaliteit.
Results are only a smile away, go get them.

LinkedIn
lpeeters@be.source.eu
+32 2 721 75 45